ما به شما مشاوره می‌دهیم، شما تصمیم صحیح را می گیرید!

بازاریابی یا مارکتینگ به عنوان فرایندی مدیریتی – اجتماعی تعریف می‌شود که بوسیله آن افراد و گروه‌ها از طریق تولید و مبادله کالا با یکدیگر، به امر تأمین نیازها و خواسته‌های خود اقدام می‌کنند.

در دنیای پیچیده و متغیر امروز، شرکت‌ها روز به روز برای یافتن بازارهای مناسب برای عرضه محصولات و خدمات خود، با مشکلات جدیدتری رو به رو می‌شوند. شرکت‌هایی می‌توانند از این گردنه خطرناک به سلامت عبور کنند که انعطاف لازم را برای برخورد با این شرایط پیچیده را داشته باشند. لازمه این انعطاف‌پذیری یادگیری مداوم و دستیابی به دانش روز علی الخصوص در زمینه دانش بازاریابی است.

تیم بازاریکا متشکل از تعدادی از متخصصین زمینه‌های مختلف حوزه بازاریابی با شعار ” دانش بازاریابی برای همه” گرد هم آمده اند تا با هدف ایجاد دسترسی به دانش روز بازاریابی، آموزش‌ها، مقالات و اخبار این حوزه را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

کامیار کشانیان

کامیار کشانیان

سالها سابقه در حوزه های بازاریابی، بردنینگ، نوآوری، توسعه کسب و کار و تحقیقات بازار در شرکت‌های بزرگ و معتبر خصوصی و دولتی کامیار را به کارشناسی خبره و آشنا به پیچ و خم این حوزه تبدیل کرده است. او مدرک کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی را دارد و همینطور در زمینه MBA و DBA مدیریت کسب و کار نیز دانش کافی کسب کرده است. کامیار هیچ شباهتی به کارشناسان تک بعدی ندارد و اهل مطالعه است و در ساعات فراغت خود زمانی را به بسکتبال و موسیقی اختصاص می‌دهد. او فردی خوش مشرب و اهل جمع‌های دوستانه است.

مجید جانفدا

مجید جانفدا

مجید، از زمانی که بطور حرفه‌ای فعالیت‌های بازاریابی و فروش کسب و کارها را دنبال می کند اهل تکاپو و ارتقاء اطلاعات و دانش خود بوده است تا بتواند تحلیل‌ها و کیفیت فعالیت‌های خود در بازاریابی را غنا ببخشد. کنجکاوی، مهارت در استفاده از نرم افزار‌ها، تحصیلات دانشگاهی و شوق او به یادگیری از مجید فردی تحلیل‌گر ساخته است که قادر به تحلیل کلان داده‌ها در زمینه‌های مختلف فروش، مدلسازی، شبکه‌های اجتماعی و... است. تجربه همکاری با صنایع مختلف و مشارکت با بخش‌های مختلف سازمانی به مجید کمک کرده تا راهکارهای مناسب، سنجیده، درخور و متناسب با وضعیت سازمان‌ها را پیشنهاد و ارائه کند. برای اینکه با مجید و کارهای او بیشتر آشنا شوید، می‌توانید اینستاگرام بازاریکا و لینکدین وی را دنبال کنید.

حمیدرضا صداقت جم

حمیدرضا صداقت‌جم

حمید جزء افرادی است که پله پله مراحل رشد را طی کرده است. این تجربه 17 ساله به او درکی عمیق و دیدی همه جانبه به بخش‌های مختلف حوزه تخصصی او که در شبکه و انفورماتیک ، داده است. او در کنار تجارب عملی کار، از پیشرفت تئوریک نیز غافل نشده در طول بیست سال گذشته، همواره خود را به روز کرده است و نرم‌افزارها و مهارت‌های روز دنیا را آموخته و به کار بسته است. برای اینکه با حمید و کارهای او بیشتر آشنا شوید، اینستاگرام بازاریکا و لینکدین او را دنبال کنید.

روشنک دستینه

روشنک دستینه

روشنک حدود ۱۰ سال است که در زمینه مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ به صورت تخصصی فعال است. مدرک ارشد علوم ارتباطات اجتماعی دارد و DBA مدیریت کسب و کار هم در دانشگاه تهران سپری کرده است. او علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی دارد. روشنک خستگی ناپذیر و به دنبال کسب تجارب جدید است و سابقه همکاری ثابت و مشاوره‌ای با شرکت‌ها و صنایع مختلف را هم در رزومه کاری خود دارد. روشنک همیشه سعی کرده است زمان و برنامه ریزی دقیقی در فرایند کاری و تفریحی خود داشته باشد. پیاده روی، تماشای فیلم، کشف و ارتباطات جدید از علاقه مندی های روشنک است. برای اینکه با روشنک و کارهای او بیشتر آشنا شوید، اینستاگرام بازاریکا و لینکدین او را دنبال کنید.

بهزاد قلی پور

بهزاد، مسیر حرفه‌ای خود را با همکاری در یک شرکت تحقیقات بازار آغاز کرده است. تنوع پروژه‌های متنوع در حوزه تحقیقات بازار، باعث ایجاد یک دیدگاه عمیق و منحصربه‌فرد نسبت به تجزیه و تحلیل اطلاعات و تحقیقات بازار شده است. برنامه‌نویسی چیزیه که واقعاً بهش علاقه داره و ارتباطش با برنامه نویسی از دوران دانشگاه شروع شده. پشتکار فراوان و استفاده از ابزارهای متنوع در زمینه‌های برنامه‌نویسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات، وی را به یک نیروی ماهر و موفق در زمینه‌های برنامه‌نویسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات تبدیل کرده است. اوقات فراغت بهزاد غالبا با ورزش و تماشای فیلم پر می شود. برای اینکه با بهزاد و کارهای او بیشتر آشنا شوید، اینستاگرام بازاریکا و لینکدین او را دنبال کنید.​

سمانه مرادی

سمانه مرادی

سمانه به سبک حرفه‌ای و انحصاری خودش زندگی می‌کند و خط فکری مختص به خودش را دارد. سمانه یک کارآفرین خستگی ناپذیر در زمینه ی تولید کارهای دستی از متریال های چوب و چرم و ... است. تمایز سمانه با دیگر کارآفرین‌ها این است: او سالیان سال در زمینه تحقیقات بازار فعالیت داشته و با دانش و تجربه خود، مدیریت برند سما رو به عهده گرفته است. اگر می‌خواهید با کارهای سمانه بیشتر آشنا شوید می‌توانید اینستاگرام بازاریکا و سما را دنبال کنید.